Hodiak biratzeko soldadura-posizionatzailea motor-servoarekin
Posizionatzailearen neurriak

Deskribapena
- Hodiak soldatzeko posizionatzaile hau hainbat aplikaziotarako erabiltzen da, hodiak bobinatzeaz gain, xasisaren osagaiak edo kaleko argien zutoinak bezalako pieza oso luzeak kokatzeaz gain.
- Soldadura-posizionatzaileek asko hobetzen dute produktibitatea hodiak, ardatzak, gurpilak, ukondoak eta bestelako osagarriak soldatzean.
- Soldatzeko biraketa-mahaiaren tamaina eta ardatzen karga pertsonaliza daitezke, mandrilak eta euskarri-gurpila eskuragarri daude.

- Beste robot marka batzuetara egokitu daiteke, hala nola – Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (motorraren marrazkia bezeroek eman behar dute, eta gero instalazio-zuloa motorraren marrazkian oinarrituta uzten dugu)
- PLC armairua aukerakoa da.
Posizionatzailearen diametroa
| Modeloa | JHY4010T-050 |
| Sarrerako tentsio nominala | 220V monofasikoa, 50/60HZ |
| Motorraren isolamendu klasea | F |
| Lan-mahaia | 500 mm-ko diametroa (pertsonaliza daiteke) |
| Pisua | 400 kg inguru |
| Gehienezko karga erabilgarria | Karga axiala ≤100kg / ≤300kg/ ≤500kg (pertsonaliza daiteke) |
| Errepikagarritasuna | ±0,1 mm |
| Geldialdi posizioa | Edozein posizio |
Aplikazioa
Auto piezak, bizikleta piezak, auto piezak, altzairuzko altzariak, energia berria, altzairuzko egitura, eraikuntza makineria, fitness ekipamendua, etab.
Paketea: Egurrezko kaxak
Entregatzeko epea: aurrez ordaindu ondoren 40 egun
Maiz egiten diren galderak
1.G: Nola aukeratu soldadura-presioak?
A: Mesedez, esan iezaguzu zure lan-piezaren pisua eta neurriak, eta erakutsi iezaguzu soldadura-posizioaren argazkiak; ondoren, soldadura-posizionatzaile egokia gomendatuko dizugu.
2.G: Erabil al dezaket zure posizionatzailea nire fanuc/abb/kuka/yaskawa robotarentzat?
A: Bai. Baina motorra zuk zeuk eskaini eta instalatu behar duzu.
3.G: Eskaera pertsonalizatuak onartzen dituzu?
A: Bai, posizionatzailea karga eta lan-mahaiaren tamaina desberdinekin diseinatu dezakegu.







