Zehaztasun handiko RV erreduzitzaile soldadura posizionatzailea

Deskribapena
● Soldadura-posizionatzailea lan-mahaiaren biraketa-unitateak, iraulketa-unitateak eta kontrol-sistema elektrikoak osatzen dute.
● Posizionatzailearen mugimendua azkar kontrola daiteke abiarazteko eta gelditzeko botoiarekin.
● Lotura-kontrolaren hedapen-funtzioa beste ekipamendu batzuekin.
● bolumen trinkoaren, itxura onaren, pisu arinekoaren eta erabiltzeko erraztasunaren abantailak ditu.
● Bezeroaren piezaren eta soldadura-prozeduraren araberako diseinu berezia eskuragarri dago eskaeraren arabera
Posizionatzailearen biraketa-plataforma biribila edo goiko formakoa izan daiteke.
Soldatzeko biraketa-mahaiaren tamaina eta ardatzaren karga pertsonaliza daitezke.
● Fanuc, ABB, KUKA eta Yaskawa bezalako beste robot marka batzuetara egokitu daiteke (motorraren marrazkia bezeroek eman behar dute, eta gero instalazio-zuloa motorraren marrazkian oinarrituta uzten dugu)
PLC kabinetea aukerakoa da.
Posizionatzailearen diametroa
| Modeloa | JHY4030U-120 |
| Sarrerako tentsio nominala | 220V monofasikoa, 50/60HZ |
| Motorraren isolamendu klasea | F |
| Lan-mahaia | 1200 * 650 mm / 1200 mm diametroa (pertsonaliza daiteke) |
| Pisua | 400 kg inguru |
| Gehienezko karga erabilgarria | Karga axiala ≤300kg / ≤500kg/ ≤1000kg (>1000kg pertsonaliza daiteke) |
| Errepikagarritasuna | ±0,1 mm |
| Geldialdi posizioa | Edozein posizio |
Gure soldadura-posizionatzailearen produktu nagusiak
1 ardatzeko buru-buztan biraketa motako soldadura posizionatzailea
Ardatz bakarreko buruko soldadura-posizionatzaile bertikal birakariarekin
1 ardatzeko soldadura-posizionatzaile birakari horizontala
2 ardatzeko P motako soldadura-posizionatzailea
2 ardatzeko U motako soldadura-posizionatzailea
2 ardatzeko L motako soldadura-posizionatzailea
3 ardatzeko soldadura horizontaleko posizionatzailea
3 ardatzeko gora-behera iraultzeko soldadura-posizionatzailea
Paketea: Egurrezko kaxak
Entregatzeko epea: aurrez ordaindu ondoren 40 egun
Maiz egiten diren galderak
G: Merkataritza-enpresa ala fabrikatzailea gara?
A: 10 urte baino gehiagoko esperientzia duen fabrikatzailea gara.
G: Baduzu zure soldadura robotika propioa?
A: Bai. Soldatzeko robotika fabrikatzailea ere bagara.
G: Non dago zuen fabrika? Nola bisita dezaket hara?
A: Gure fabrika Txinako Wuxi hirian dago.
G: Nola berma dezakezu produktuaren kalitatea?
A: Kalitate kontrol sistema zorrotza dugu ekoizpen prozesuan eta bezeroei ongi etorria ematen diegu produktuaren kalitatea egiaztatzeko gurekin harremanetan jartzeko entregatu aurretik.
G: Zenbat irauten du berme-epeak?
A: Urtebete.






