Zehaztasun handiko soldadura-posizionatzailea motor-servoarekin
Posizionatzailearen neurriak

Deskribapena
2 ARDATZEKO SERVO POSIZIONATZAILEA
- Soldadura robot sistemetarako posizionatzaileak
-Ardatz bat horizontalki biratu daiteke eta beste ardatza gora eta behera irauli daiteke pieza konplexuen angelu anitzeko soldadura egiteko
- Posizionatzaileak robotaren gidatzeko gailu bera erabiltzen du eta abiadura handiko, zehaztasun handiko eta karga handikoa da.
- Soldadura kalitate handiagoa eskaintzen du
- Momentu, inertzia eta karga-ahalmen hobetuak dituen gorputz trinkoa lor daiteke
Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa bezalako beste robot marka batzuetara egokitu daiteke. (motorraren marrazkia bezeroek eskaini behar dute, eta gero instalazio-zuloa motorraren marrazkian oinarrituta uzten dugu)
PLC kabinetea aukerakoa da.
Posizionatzailearen diametroa
| Modeloa | JHY4030P-080 |
| Sarrerako tentsio nominala | 220V monofasikoa, 50/60HZ |
| Motorraren isolamendu klasea | F |
| Lan-mahaia | 800 mm-ko diametroa (pertsonaliza daiteke) |
| Pisua | 400 kg inguru |
| Gehienezko karga erabilgarria | Karga axiala ≤300kg / ≤500kg (>500kg pertsonaliza daiteke) |
| Errepikagarritasuna | ±0,1 mm |
| Geldialdi posizioa | Edozein posizio |
Paketea: Egurrezko kaxak
Entregatzeko epea: aurrez ordaindu ondoren 40 egun
Maiz egiten diren galderak
1.G: Erabil al dezaket zure posizionatzailea nire fanuc/abb/kuka/yaskawa robotarentzat?
A: Bai. Baina motorra zuk zeuk eskaini eta instalatu behar duzu.
2.G: Zure posizioa zure robotarekin sinkronizatuta mugi al daiteke?
A: Bai.






