soldadura automatikoko robot-irtenbidea

Nola aukeratzen duzu lan-estazio fidagarri bat?
Lehenik eta behin, esan iezaguzu zure lanaren xehetasunak, hala nola, lanaren materiala, lodiera, neurriak, pisua.
ondoren, esan zure eskakizunak: nahi duzun soldadura-jostura efektua, segurtasun-lan-inguruneak, etab.
gero zuen ekoizpen prozesuaz hitz egingo dugu, nola egiten duzue ebaketa lana? desbideratze handia al dago pieza batetik bestera?
Azkenik, bezeroaren ekoizpen-prozesuari egokitzeko aplikazio eta zehaztapen desberdinetarako robotika, posizionatzaileak, robot-errailak, laser sentsoreak, segurtasun-argi-gortinak, segurtasun-hesiak eta abar gomendatzen ditugu.
Posizionatzailearen parametro teknikoa
| Modeloa | JHY4030U-120 |
| Sarrerako tentsio nominala | 220V monofasikoa, 50/60HZ |
| Motorren Isolamendu Kalss | F |
| Biragailuaren tamaina | 1200X650mm (pertsonaliza daiteke) |
| Pisua | Erreferentzia egin benetako pisuari |
| Gehienezko karga erabilgarria | Karga axiala ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg pertsonaliza daiteke) |
| Errepikagarritasuna | ±0,1 mm |
| Geldialdi posizioa | Edozein posizio |
Robot lan-estazioko osagaiak
1. Soldadura robota:
Mota: MIG soldadura robota-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
TIG soldadura robota: BR-1510B, BR-1920B
Laser bidezko soldadura robota: BR-1410G, BR-1610G
2. Posizionatzailea
Mota desberdinak: 1 ardatz, 2 ardatz, 3 ardatzeko posizionatzailea, karga: 300/500/1000 kg edo pertsonalizatua
3. Lurreko trenbidea
Mota: 500/1000 kg-ko karga erabilgarria, ≥3 m luzera aukerakoa.
4. Soldatzeko makina
Mota: 350A/500A soldadura makina
Izaera: altzairu karbonatua, altzairu herdoilgaitzezko aluminioa eta soldadura galbanizatua egiteko erabil daiteke
5. Soldatzeko zuzi:
Mota: 350A-500A, airez hoztua, urez hoztua, bultzada-tiratzailea
6. Zuzi garbiketa estazioa:
Mota: Soldatzeko zuzi pneumatiko automatikoa garbitzeko
Funtzioa: soldadura-haria moztea, zuzi garbitzea, olio-ihinztadura
7. Laser sentsorea (aukerakoa)
Funtzioa: soldaduraren jarraipena, kokapena.
8. Segurtasun-argi-gortina (aukerakoa)
Funtzioa: normalean segurtasun-hesian instalatzen da, segurtasun-argi-gortina blokeatuz pertsonak eraginkortasunez babesteko
9. Segurtasun hesia (aukerakoa)
Funtzioa: Robot-lanpostuaren periferian instalatuta, ekipamendua isolatzeko eta langileen segurtasuna babesteko.
Paketea: Egurrezko kaxak
Entregatzeko epea: aurrez ordaindu ondoren 40 egun












