6 ardatzeko soldadura-beso robotikoa 3 ardatzeko biraketa-posizionatzailearekin
Posizionatzailearen parametro teknikoa
| Modeloa | JHY4030S-180 / JHY4030S-250 |
| Sarrerako tentsio nominala | 220V monofasikoa, 50/60HZ |
| Motorren Isolamendu Kalss | F |
| Lan-mahaia | 1800X800mm / 2500X800mm (pertsonaliza daiteke) |
| Pisua | 1600 kg inguru |
| Gehienezko karga erabilgarria | Karga axiala ≤100kg / ≤300kg / ≤500kg (>500kg pertsonaliza daiteke) |
| Errepikagarritasuna | ±0,1 mm |
| Geldialdi posizioa | Edozein posizio |
Deskribapena
3 ardatzeko posizionatzailea horizontalki biratu daiteke osorik, eta bi lan-mahaiak irauli eta biratu daitezke, langileek alde batean zutik egon daitezen materiala kargatu eta deskargatzeko. Langileen lana murrizten du eta lan-eraginkortasuna asko hobetzen du.
Lurreko egoeraren arabera alda dezakezu estazioaren diseinua. Aukeratu ditzakezun periferiako ekipamenduen artean daude: garbiketa-zuzi estazioa, biraketa-posizionatzailea, laser bidezko jarraipen-sistema, urrutiko aginte-kutxa, etab. Doako teknologia-prestakuntza eskain dezakegu.
Bi motatako 3 ardatzeko soldadura-posizionatzaileak aukeran:
Ezkerreko irudia: 3 ardatzeko soldadura-posizionatzaile birakari horizontala
Eskuineko irudia: 3 ardatzeko soldadura-posizionatzaile bertikal birakaria
Aukeratu zure lanerako egokia den karga erabilgarria (karga erabilgarri estandarra 300kg/500kg/1000kg) eta lan-mahaiaren tamaina (tamaina estandarra 1800*800mm edo 2500*800mm)! Pertsonalizazioa ere onartzen dugu!
Materiala
Altzairu Herdoilgaitzezko Soldadura
Aluminiozko Soldadura
Karbono Altzairuzko Soldadura
Hodi/hodi/plaka galbanizatuen soldadura
Soldadura hotzean erroilatuan
Paketea:Egurrezko kaxak
Bidalketa-denbora:Aurrez ordaindutakoa jaso eta 40 egunera
Maiz egiten diren galderak
1. Zein da soldadura-estazio baten gutxieneko konfigurazioa?
A: Robot bat eta soldadura-mahai bat. Pieza konplexuetarako, posizionatzaile bat behar izan daiteke; lan-eraginkortasun handiagoa nahi baduzu, bi posizionatzaile aukera ona dira.
2. Zer dauka soldadura robot sistema osoak?
A: Soldadura robot sistema osoak honako hauek ditu: robot besoa, kontrolatzailea, soldadura-iturria, posizionatzaileak, euskarriak, soldadura-pistola (zuzi) garbitzailea, segurtasun-argi-gortina, segurtasun-hesia, etab.
3. Ingurunearekiko eskakizun handiak behar al ditu robot-estazio sistemak?
A: Ingurune egokia hau da: 0~45 ℃, % 20-80 RH (kondentsaziorik gabe).











