6 ardatzeko altzairu herdoilgaitzezko aluminiozko soldadura robotika lanpostua

Ezaugarria
1. Robotaren kable-diseinu integratuak robota interferentziarik gabe mugitzea ahalbidetzen du eta lan-estazioko diseinua txukun eta garbia da.
2. Robotaren kontrol-kabineteak 11 ardatz kontrola ditzake gehienez, PLC arazketa konplexuak eta espazio-okupazioa saihestuz.
3. JHY robota eta posizionatzailea sinkronizatu daitezke, eta robotak aldi berean soldatu dezake posizionatzailea biratzen ari denean, lan-estazio hau bereziki egokia bihurtuz soldadura zirkularrekoetarako.
4. Hainbat ekipamendu osagarri daude eskuragarri, hala nola laser sentsoreak, segurtasun-argi-gortinak eta segurtasun-hesiak.
5. Kontrol-sistemak hainbat soldadura-prozesu pakete ditu, eta horiei esker, soldadura modu desberdinak erabili ahal izango dira lan-pieza desberdinetarako.
Posizionatzailearen parametro teknikoa
| Modeloa | JHY4030D-080 |
| Sarrerako tentsio nominala | 220V monofasikoa, 50/60HZ |
| Motorren Isolamendu Kalss | F |
| Lan-mahaia | 800 mm-ko diametroa (pertsonaliza daiteke) |
| Pisua | 400 kg inguru |
| Gehienezko karga erabilgarria | Karga axiala ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg pertsonaliza daiteke) |
| Errepikagarritasuna | ±0,1 mm |
| Geldialdi posizioa | Edozein posizio |
Robot lan-estazioko osagaiak
1. Soldadura robota:
Mota: MIG soldadura robota-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
TIG soldadura robota: BR-1510B, BR-1920B
Laser bidezko soldadura robota: BR-1410G, BR-1610G
2. Posizionatzailea
Modeloa: JHY4030D-080
Mota: 1 ardatzeko biraketa horizontaleko posizionatzailea
3. Soldadura-energia iturria
Mota: 350A/500A soldadura-iturria
4. Soldatzeko pistola
Mota: airez hoztutako pistola, urez hoztutako pistola, bultzada-tiratzeko pistola
5. Zuzi garbiketa estazioa:
Modeloa: SC220A
Mota: Soldatzeko zuzi pneumatiko automatikoa garbitzeko
Beste robot lan-estazio periferiko batzuk
1. Robot mugitzen duen erraila
Modeloa: JHY6050A-030
2. Laser sentsorea (aukerakoa)
Funtzioa: soldaduraren jarraipena, kokapena.
3. Segurtasun-argi-gortina (aukerakoa)
Babes-distantzia: 0,1-2 m, 0,1-5 m; babes-altuera: 140-3180 mm
4. Segurtasun hesia (aukerakoa)
5.PLC kabinetea (aukerakoa)












