6 ardatzeko altzairu herdoilgaitzezko aluminiozko soldadura robotika lanpostua
Deskribapena
2 ardatzeko posizionatzaileak ±180°-ko biraketa horizontala eta iraulketa lor dezake.
Posizionatzailearen biraketa robotaren kontrol-kabinetearen azpian konektatutako kontrol-kabineteak kontrolatzen du. Soldadura-prozesuan zehar, robotaren eta posizionatzailearen arteko mugimendu sinkronizatuak egin daitezke.
Posizionatzaile hau angelu anitzetan soldatu behar diren piezetarako egokia da eta soldadura-robotekin erabil daiteke soldadura-lan malguagoak egiteko eta soldadura-eraginkortasuna eta kalitatea hobetzeko.
Posizionatzailearen parametro teknikoa
| Modeloa | JHY4030P-080 |
| Sarrerako tentsio nominala | 220V monofasikoa, 50/60HZ |
| Motorren Isolamendu Kalss | F |
| Lan-mahaia | 800 mm-ko diametroa (pertsonaliza daiteke) |
| Pisua | 400 kg inguru |
| Gehienezko karga erabilgarria | Karga axiala ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg pertsonaliza daiteke) |
| Errepikagarritasuna | ±0,1 mm |
| Geldialdi posizioa | Edozein posizio |
Robot lan-estazioko osagaiak
| Produktua | Kantitatea |
| 6 ardatzeko soldadura robota | Multzo 1 |
| 2 ardatzeko posizionatzailea | Multzo 1 |
| Soldatzeko energia iturria | Multzo 1 |
| Soldatzeko zuzi | Multzo 1 |
| Kontrol-kutxa | 2 pieza |
| Zuzi garbiketa estazioa | Multzo 1 |
| Robot lineal erraila | *m (aukerakoa) |
| Laser sentsorea | Multzo 1 (aukerakoa) |
| Segurtasun-argi-gortina | Multzo 1 (aukerakoa) |
| Segurtasun hesia | *m (aukerakoa) |
Zergatik aukeratu gu?
1. Txinako soldadura roboten fabrikatzaile nagusietako bat gara.
2. Ez gara robot fabrikatzaileak bakarrik, baita posizionatzaileak ere ekoizten ditugu.
3. 10 urte baino gehiagoko esperientzia robotika integratutako proiektuetan.
4. Robot kontrol sistema erabiltzeko erraza eta egonkorra da.
5. Robotaren kontrol sistemak 12 ardatz kontrola ditzake gehienez.
6. Gure produktuak Hego-ekialdeko Asiako, Mendebaldeko Asiako, Europako, Ipar Amerikako, Hego Amerikako, Australiako eta abarreko 30 konderri baino gehiagotara saldu dira.













