2 ardatzeko zama astunaren servo-posizionatzailea
Posizionatzailearen neurriak

Deskribapena
- Nola mugitzen da 2 ardatzeko L posizionatzaile hau?
Ardatz batek 360° biratu dezake horizontalki, beste ardatzak 360° ezkerrera eta eskuinera biratu dezake
Soldadura-posizionatzailea normalean lan-mahaiaren biraketa-mekanismoz eta biraketa-mekanismoz osatuta dago, eta horrek lan-mahaiaren altxatzearen, biraketaren eta biraketaren bidez lan-pieza nahi den soldadura- edo egokitze-angeluan finkatzea ahalbidetzen du.
- Nola funtzionatzen du posizionatzaileak?
Soldadura-posizionatzaileen seriea alboko iraulketa motakoa, buru eta buztan biraketa motakoa, buru eta buztan altxatze biraketa motakoa, buru eta buztan inklinatu motakoa eta biraketa bikoitz motakoa da, etab.
Soldadura-manipulagailuarekin bat egin dezake soldadura-makina automatiko berezi bat osatzeko, eta baita robot periferikoekin eta robotekin ere bat egin dezake soldadura-automatizazioa lortzeko. Eta bezeroen lan-pieza eta eskakizun teknologikoen arabera soldadura-posizionatzaile pertsonalizatuak ere egin ditzakegu.
Posizionatzailearen diametroa
| Modeloa | JHY4030L-080 |
| Sarrerako tentsio nominala | 220V monofasikoa, 50/60HZ |
| Motorraren isolamendu klasea | F |
| Plato birakaria | 800 mm-ko diametroa (pertsonaliza daiteke) |
| Pisua | 400 kg inguru |
| Gehienezko karga erabilgarria | Karga axiala ≤300kg / ≤500kg/ ≤1000kg (>1000kg pertsonaliza daiteke) |
| Errepikagarritasuna | ±0,1 mm |
| Geldialdi posizioa | Edozein posizio |
Aplikazioa
Auto piezak, bizikleta piezak, auto piezak, altzairuzko altzariak, energia berria, altzairuzko egitura, eraikuntza makineria, fitness ekipamendua, etab.
Gure soldadura-posizionatzailearen produktu nagusiak
1 ardatzeko buru-buztan biraketa motako soldadura posizionatzailea
Ardatz bakarreko buruko soldadura-posizionatzaile bertikal birakariarekin
1 ardatzeko soldadura-posizionatzaile birakari horizontala
2 ardatzeko P motako soldadura-posizionatzailea
2 ardatzeko U motako soldadura-posizionatzailea
2 ardatzeko L motako soldadura-posizionatzailea
3 ardatzeko soldadura horizontaleko posizionatzailea
3 ardatzeko gora-behera iraultzeko soldadura-posizionatzailea
Paketea: Egurrezko kaxak
Entregatzeko epea: aurrez ordaindu ondoren 40 egun
Maiz egiten diren galderak
1.G: Zure posizionatzaileak nire Fanuc robotarekin funtziona dezake?
A: Bai
2. Zure posizionatzailea nire ABB robotarekin sinkronizatuta mugitu al daiteke?
A: Bai, instalatu zure robotaren marka bereko motorra posizionatzailean.
3.G: Nola kontrolatzen da posizionatzailea?
A: JHY robota erabiltzen duzunean, gure robot kontrol sistemak kontrola dezake; beste marka bateko robota erabiltzen duzunean, posizionatzailea PLC armairu batekin hornitu dezakegu zure robotarekin lan egiteko.






