Soldatzeko robot-zelula pisadorearekin eta irristagailu ibiltariarekin
Deskribapena
Normalean, soldadura robot beso baten irismen luzeena 2000 mm-koa da. Lan egiteko pieza 2000 mm-ko robot bat erabiltzeko handiegia denean, lurreko errail mugikorrak robotaren mugimendu-luzera luzatzen laguntzen du. Kontrol-kabinetea, soldadura-energia iturria eta bestelako ekipamendua errailaren gainean zutik diseinatu daitezke.
Bestalde, ardatz bakarreko buru-isats posizionatzaileak pieza luzea eusten eta biratzen laguntzen du aurrealdeko eta atzeko soldadura lortzeko.
Posizionatzailearen parametro teknikoa
| Modeloa | JHY4030A-180 / JHY4030A-250 |
| Sarrerako tentsio nominala | 220V monofasikoa, 50/60HZ |
| Motorren Isolamendu Kalss | F |
| Lan-mahaia | 1800X800mm / 2500X800mm (pertsonaliza daiteke) |
| Pisua | 600 kg inguru / 800 kg inguru |
| Gehienezko karga erabilgarria | Karga axiala ≤300kg / ≤500kg/ ≤1000kg (>1000kg pertsonaliza daiteke) |
| Errepikagarritasuna | ±0,1 mm |
| Geldialdi posizioa | Edozein posizio |
Trenbide mugikorreko parametro teknikoa
| Modeloa | JHY6030A/ 6050A/ 6100A |
| Sarrerako tentsio nominala | 220V monofasikoa, 50/60HZ |
| Motorren Isolamendu Kalss | F |
| Lan-mahaia | 500X500mm (pertsonaliza daiteke) |
| Pisua | 450 kg inguru |
| Gehienezko karga erabilgarria | Karga axiala ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg pertsonaliza daiteke) |
| Errepikagarritasuna | ±0,1 mm |
| Geldialdi posizioa | Edozein posizio |
Paketea: Egurrezko kaxak
Entregatzeko epea: aurrez ordaindu ondoren 40 egun
Maiz egiten diren galderak
G: Soldatzeko robotarekin bat datorren posizionatzaile bat ere erosi behar al dut?
Erantzuna: Hori zure piezen konplexutasunaren araberakoa da. Zure pieza konplexua bada, soldadura-robotarekin bat datorren posizionatzaile bat erosi beharko duzu.
G: Zer informazio eman behar dizuet niretzat robot egokia gomendatu ahal izateko?
Erantzuna: Mesedez, eman lan-piezaren marrazki zehatzak, piezaren materiala, lodiera, soldadura-posizioa, neurriak eta pisua barne.
G: Gure produktuarentzako zerbitzu pertsonalizatua eskain al dezakezu?
Erantzuna: Bai. Zure produktu espezifikoaren araberako soldadura robotiko sistema profesionalen irtenbideak eskainiko dizkizugu. Zure produktuaren marrazki zehatzak eta soldadura eskakizunak bidali besterik ez diguzu egin behar, eta gero neurrira egindako proposamen teknikoa aurkeztuko dizugu.
G: Ingeniari bat bidali al dezakezu gure herrialdera makina konfiguratzeko?
Erantzuna: Bai. Ingeniari bat bidaliko dizugu zure herrialdera instalazioan, martxan jartzen eta prestakuntza ematen laguntzeko. Arazoren bat izanez gero, online zerbitzua ere eskain dezakegu.
G: Gure produktuaren soldadura kalitatea jakin nahi dut, zer egin behar dut?
Erantzuna: Zure laginak gure fabrikara bidal ditzakezu soldadura probak egiteko. Soldadura probatu ondoren, soldadura bideoa eta argazkiak bidaliko dizkizugu erreferentzia gisa. Gainera, laginak itzuliko dizkizugu egiaztatzeko.












