pieza txikietarako soldadura robotizatuko lan-estazioa
Posizionatzailearen parametro teknikoa
| Modeloa | JHY4010U-050 |
| Sarrerako tentsio nominala | 220V monofasikoa, 50/60HZ |
| Motorren Isolamendu Kalss | F |
| Lan-mahaia | 500 mm-ko diametroa |
| Pisua | Erreferentzia egin benetako pisuari |
| Gehienezko karga erabilgarria | Karga axiala 100 kg |
| Errepikagarritasuna | ±0,1 mm |
| Geldialdi posizioa | Edozein posizio |
Robot lan-estazioko osagaiak
1. Soldadura robota:
Mota: MIG soldadura robota-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
TIG soldadura robota: BR-1510B, BR-1920B
Laser bidezko soldadura robota: BR-1410G, BR-1610G
2. Posizionatzailea
Modeloa: JHY4010U-050
Mota: 2 ardatzeko posizionatzailea
3. Soldadura-energia iturria
Mota: 350A/500A soldadura-iturria
4. Soldatzeko zuzi
Mota: airez hoztutako linterna, urez hoztutako linterna, bultzada-tiratzeko linterna
5. Zuzi garbiketa estazioa:
Modeloa: SC220A
Mota: Soldatzeko zuzi pneumatiko automatikoa garbitzeko
Beste robot lan-estazioaren periferikoak
1. Robot mugitzen duen erraila
Modeloa: JHY6050A-030
2. Laser sentsorea (aukerakoa)
Funtzioa: soldaduraren jarraipena, kokapena
3. Segurtasun-argi-gortina (aukerakoa)
Babes-distantzia: 0,1-2 m, 0,1-5 m; babes-altuera: 140-3180 mm
4. Segurtasun hesia (aukerakoa)
5.PLC kabinetea (aukerakoa)
Soldatzeko materiala
Altzairu Herdoilgaitzezko Soldadura
Aluminiozko Soldadura
Karbono Altzairuzko Soldadura
Hodi/hodi/plaka galbanizatuen soldadura
Soldadura hotzean erroilatuan
Aplikazioa
Auto piezak, bizikleta piezak, auto piezak, altzairuzko altzariak, energia berria, altzairuzko egitura, eraikuntza makineria, fitness ekipamendua, etab.
Paketea:Egurrezko kaxak
Bidalketa-denbora:Aurrez ordaindutakoa jaso eta 40 egunera
Maiz egiten diren galderak
G: Zer informazio eman behar dizuet niretzat robot egokia gomendatu ahal izateko?
Erantzuna: Mesedez, eman lan-piezaren marrazki zehatzak, piezaren materiala, lodiera, soldadura-posizioa, neurriak eta pisua barne.
G: Gure produktuarentzako zerbitzu pertsonalizatua eskain al dezakezu?
Erantzuna: Bai. Zure produktu espezifikoaren araberako soldadura robotiko sistema profesionalen irtenbideak eskainiko dizkizugu. Zure produktuaren marrazki zehatzak eta soldadura eskakizunak bidali besterik ez diguzu egin behar, eta gero neurrira egindako proposamen teknikoa aurkeztuko dizugu.
G: Zein da berme-epea eta entrega-epea?
Erantzuna: Berme-epea 12 hilabetekoa da. Eta entrega-epea zure gordailua jaso eta 30 eguneko epean da.
G: Gure produktuaren soldadura kalitatea jakin nahi dut, zer egin behar dut?
Erantzuna: Zure laginak gure fabrikara bidal ditzakezu soldadura probak egiteko. Soldadura probatu ondoren, soldadura bideoa eta argazkiak bidaliko dizkizugu erreferentzia gisa. Gainera, laginak itzuliko dizkizugu egiaztatzeko.












