Mig Tig soldadura robot besoa 2 ardatzeko biragailuarekin

Deskribapena
Xafla metaliko handiko hainbat pieza eta pieza konplexuren soldadura automatikorako, jostura-soldadurarako eta sartze-soldadurarako egokia da.
Robotikoak Txinako Jabetza Intelektualaren Bulegoaren patente ziurtagiria eta esportazio CE ziurtagiria gainditu ditu.
2 ardatzeko posizionatzailearen karga erabilgarria eta biraketa-plataformaren tamaina pertsonaliza daitezke.
Robot soldadura estazio honek normalean ekipamendu sinpleak konfiguratzen ditu diseinu malguarekin. Estazioaren diseinua alda dezakezu lurreko egoeraren arabera. Aukeratu ditzakezun periferiako ekipamenduen artean daude: garbiketa-zuzi estazioa, biraketa-posizionatzailea, laser jarraipen sistema, urrutiko aginte-kutxa, etab. Doako teknologia prestakuntza eskain dezakegu.
Posizionatzailearen parametro teknikoa
| Modeloa | JHY4050L-080 |
| Sarrerako tentsio nominala | 220V monofasikoa, 50/60HZ |
| Motorren Isolamendu Kalss | F |
| Lan-mahaia | 800 mm-ko diametroa (pertsonaliza daiteke) |
| Pisua | 400 kg inguru |
| Gehienezko karga erabilgarria | Karga axiala ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg pertsonaliza daiteke) |
| Errepikagarritasuna | ±0,1 mm |
| Geldialdi posizioa | Edozein posizio |
Materiala
Altzairu Herdoilgaitzezko Soldadura
Aluminiozko Soldadura
Karbono Altzairuzko Soldadura
Hodi/hodi/plaka galbanizatuen soldadura
Soldadura hotzean erroilatuan
Aplikazioa
Auto piezak, bizikleta piezak, auto piezak, altzairuzko altzariak, energia berria, altzairuzko egitura, eraikuntza makineria, fitness ekipamendua, etab.
Paketea:Egurrezko kaxak
Bidalketa-denbora:Aurrez ordaindutakoa jaso eta 40 egunera
Maiz egiten diren galderak
G: Zer informazio eman behar dizuet niretzat robot egokia gomendatu ahal izateko?
Erantzuna: Mesedez, eman lan-piezaren marrazki zehatzak, piezaren materiala, lodiera, soldadura-posizioa, neurriak eta pisua barne.
G: Gure produktuarentzako zerbitzu pertsonalizatua eskain al dezakezu?
Erantzuna: Bai. Zure produktu espezifikoaren araberako soldadura robotiko sistema profesionalen irtenbideak eskainiko dizkizugu. Zure produktuaren marrazki zehatzak eta soldadura eskakizunak bidali besterik ez diguzu egin behar, eta gero neurrira egindako proposamen teknikoa aurkeztuko dizugu.
G: Erakutsiko al dizkidazu aplikazioaren bideo batzuk?
Erantzuna: Noski. Gure aplikazio bideo guztiak gure Youtube kanalean ikus ditzakezu "JHY industria robota" bilatuz edo gure salmenta sailei eskatuz bidaltzeko.
G: Gure produktuaren soldadura kalitatea jakin nahi dut, zer egin behar dut?
Erantzuna: Zure laginak gure fabrikara bidal ditzakezu soldadura probak egiteko. Soldadura probatu ondoren, soldadura bideoa eta argazkiak bidaliko dizkizugu erreferentzia gisa. Gainera, laginak itzuliko dizkizugu egiaztatzeko.












